Amaç ?           

Android Uygulamalarımız!!

Android Uygulamalarımız için yorumlarınızı bekliyoruz.

Devamı..

Web Tasarım !!

İhtiyacınız web Sitesiyse Doğru Yerdesiniz

Devamı..

Neden Web Sitesi Yaptırmalısınız?

Web siteleri, firmanızın veya markanızın tanıtımını en etkili biçimde yapar. Etkili tanıtım yapmak ise firmanızın bir adım önde olmasını sağlayacaktır. Markanızın daha çok bilinmesini, Bu kapsamda Web Sitenizin Güncel ,Yenilikci bir tasarımla müşteilerinize yansıtılmalı. ürün ve hizmetlerin daha ivedi satılmasını sağlar. Web sitesi müşterilerinizin size ulaşılabilirliğini artırır.

 

Web Sitemde Kodlama ne kullanılmalı?

 

Joomla nedir?

Joomla bir CMS(Content Management System-İçerik Yönetim Sistemi)'dir. PHP ile yazılmıştır. Açık kaynak kodlu Ücretsiz bir yazılımdır. 

joomla sistemini kullanan bir kişi için sitenin içeriğini değiştirmek çok kolaydır.

HTML5 nedir?

HTML5, html dilinin en son sürümüdür. Modern web uygulamaları geliştirmek için yeni eklentiler ve özellikler sunar.

HTML5; html dili için yeni stratejiler ve hedefler ortaya koyan ve farklı web tarayıcıları için standardizasyonu amaçlayan yeni nesil bir kodlama olarak karşımıza çıkmaktadır.

Falsh Nedir?

Flash Adobe firmasının rakipsiz animasyon programıdır. Her sürümüyle gelen eşsiz özellikler onu daha da benzersiz kılmaktadır. Bu programın bir diğer özelliği ise ActionScript dilini kullanarak daha komplike animasyonlar ,web siteleri, bannerler vs. yapmaya imkan vermesidir.

     

 

Dijitalusta.com olarak bünyemizde bulunan tasarımcı, editör ve kodlayıcılara ait bazı uygulamalar  referans olarak aşşağıdadır. Bizimle iletişime geçmeniz halinde size uygun web sitesi arayüz ve kodlama konusundaki uzman üyelerimizle koordine bir şekilde sizi web dünyasına taşıyoruz.

 

Ticaret Kanunu Uyumlu Site

 Dijitalusta.com'dan alacağınız web siteleri, Yeni Türk Ticaret Kanunu maddelerinde yer alan zorunlu internet sitesi ve sitede yer alması gereken içeriklere uyumludur.
 

Size Özel Alan Adı

 Benzersiz ve akılda kalıcı alan adı (www.alan-adim.com) olması herhangi bir profesyonel web sitesi için zorunlu bir durumdur. Biz size uygun alan adını seçmenizde tecrübemizle yanınızdayız.

 

Zamanında Destek

Projeniz ile ilgili görüşmek istiyorsanız bizi arayın veya bir e-posta göndererek MERHABA deyin. Biz internetteki sitenizin sağlam ve güvenilir bir şekilde büyümesine yardımcı olurken, sizin kafanız rahat olsun.
 
  Profesyonel Yazılımcı Ekipı
Dijitalusta takımı için imkânsız bir şey yoktur; Eğer hazırladığımız tasarımlar dışına çıkarak kendinize özel web grafik tasarımı ve farklı yazılım işlevselliği arıyor iseniz,profesyonel yazılım geliştirme ekibi olarak özel istekleriniz gerçekleştirmek 
 

 


Referanslar

 

 

 

DemranYemSanayii

DemranYemSanayii

DentaPark

DentaPark

TrMentalAritmetik

TrMentalAritmetik

VatanOSGB

VatanOSGB

OzelHayatHastanesi

OzelHayatHastanesi

Sabancimetal

Sabancimetal

 

Yorumlar   

ARDAHAN Haberi
0 #1 ARDAHAN Haberi 05-11-2013 23:32
Mevcut Haber Sitemizi yenilemek istiyoruz Arşiv taşıma yapıyormusunuz SIO çalışmanız mevcutmu Bu konuda fiat gönderirseniz memnun oluruz
Alıntı

Yorum ekle

Yorum Ekleyin.


Güvenlik kodu
Yenile

89 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi