Amaç ?           

Web Tasarım !!

İhtiyacınız web Sitesiyse Doğru Yerdesiniz

Devamı..

Android Uygulamalarımız!!

Android Uygulamalarımız için yorumlarınızı bekliyoruz.

Devamı..

iOS 7 beta 5 ne zaman çıkacak?

Oğuz Altıparmak tarafından yazıldı. Aktif . Yayınlanma Teknoloji

Apple yeni nesil mobil işletim sistemi iOS 7′nin beta 4′ü geliştiriciler için yayınlandı. Beta 5 için şimdiden tahminler başladı bile.

iOS 7′nin beta 4 sürümü 29 Temmuz’da yayınlandı. Beta 3′ten tam 3 hafta sonra geliştiriciler içinsunuldu. Genel olarak beta sürümler arasındaki 14 günlük zaman farkı ve bazı hataların giderilmesi için beta 5′in 12 Ağustos’ta çıkabileceği yorumları yapılıyor.

 iOS 7′nin beta 1 sürümü 10 Haziran’da çıkmıştı. 2 haftalık aradan sonra 24 Haziran’da ise beta 2 çıktı. Bu tarihi takiben 8 Temmuz’da beta 3 sürümü yayınlandı. İlk üç beta arasında 14 günlük zaman farkı bulunuyor. Beta 3-4 arasında ise 21 günlük fark var. 21 günlük sürenin geliştirici portalında yaşanan güvenlik açığı probleminden dolayı yaşandığı ve beta 4′ün çıkışının bu yüzden ertelendiği ileri sürülüyor. Fakat geçtiğimiz sene iOS 6 beta 3-4 sürümleri arasında da 3 hafta oynamıştı.

iOS 7 beta 4′te bazı kullanıcılar Wi-Fi problemi ile karşılaştı. Ancak yapılan araştırmaya göre bu problemi yaşayan kullanıcıların sayısı çok değil. Beta 5′ten sonra beta 6′nın da belki gelebileceği tahminleri yapılıyor. Önümüzdeki günlerde beta 5 ve 6′nın yayınlanıp yayınlanmayacağını öğreneceğiz.

 
Yorum ekle

Yorum Ekleyin.


Güvenlik kodu
Yenile

9 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi